Uroczyste zakończenie klas trzecich
2024-06-16

Zakończenie I etapu kształcenia – edukacji wczesnoszkolnej to ważne wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez w naszej szkole. O szczególny charakter uroczystości zadbały wychowawczynie klasy IIIa i IIIb, które opracowały scenariusze i repertuar muzyczny, przygotowały dekorację, rekwizyty i stroje nawiązujące do jej przebiegu. Rangę wydarzenia podkreślili goście, którzy zaszczycili je swoją obecnością: dyrektor szkoły Pan Artur Szopa oraz Pani wicedyrektor Bożena Zoń oraz licznie przybyli rodzice. Podczas występów uczniowie wspominali o uczniowskich wybrykach, szukali w swoim gronie ideałów, wiedząc, że nie brakuje w klasach „ananasów” i spóźnialskich. Wszystkie te małe wady nie przysłoniły tego, co już naprawdę uczniowie potrafią. W wyjątkowy sposób podkreślili najcenniejszą dla nich wartość – jaką jest Rodzina. Zaproszeni rodzice i zgromadzeni goście mogli też obserwować popisy taneczne i recytatorskie. Za przygotowany występ artystyczny i dostarczone emocje podziękował wszystkim pan dyrektor Artur Szopa, życząc uczniom powodzenia na kolejnych etapach edukacyjnych.