Dzień Babci i Dziadka kl.2

ŚWIĘTO  BABCI  I  DZIADKA  W  KLASIE II

22 stycznia 2010 r. uczniowie klasy II gościli w swojej klasie Babcie i Dziadków z okazji Ich Święta, dla których przygotowali program artystyczny oraz własnoręcznie wykonane prezenty. Dziadkowie z wielkim wzruszeniem i zachwytem oglądali swoich wnuków odgrywających z ogromnym przejęciem swoje role w Jasełkach. Z radością wysłuchali recytowanych  specjalnie dla nich wierszy oraz listów – laurek, w których dzieci podzieliły się swoimi uczuciami do Dziadków. Wiele uśmiechu wywołały narysowane przez dzieci portrety przedstawiające Babcie w ich ulubionych czynnościach. Znalezienie własnego portretu okazało się niełatwym, ale bardzo zabawnym zadaniem.  Dzieci wręczyły Dziadkom własnoręcznie ulepione z gliny i pomalowane świeczniki – kwiatki oraz z serca napisane i ozdobione wycinankami listy – laurki. Wspaniałą atmosferę  ubogacił słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców uczniów kl. II. Dziadkowie, dzieci, wychowawczyni i rodzice  przeżyli niezapomniane i wzruszające chwile.