Biała szkoła 2010
BIAŁA SZKOŁA  ZAKOPANE 2010

OBÓZ NARCIARSKI I SNOWBOARDOWY

Już po raz siódmy nasza szkoła zorganizowała obóz narciarski „Biała  Szkoła”.  Od  13  do  20  lutego  przebywaliśmy  w  Zakopanym. Na górze Harenda pod okiem instruktora pana Tomasza Kłusaka jeździliśmy na nartach. Deskarzy szkolił instruktor pan Paweł Kłusak. Była także pani dyrektor Elżbieta Kłusak i pani Barbara Karaś. W obozie uczestniczyło 32 narciarzy i snowboardzistów. Byli to uczniowie żywieckich szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, a także dzieci i młodzież z Bielska Białej, Międzybrodzia Bialskiego i z Łękawicy.

Warunki narciarskie były bardzo dobre, pogoda dopisała. Niemal cały dzień spędzaliśmy na jeździe na nartach. Uczestnicy byli bardzo zdyscyplinowani, nikt nie doznał kontuzji. Co prawda niektórzy gimnazjaliści nie mogli w nocy spać, ale to prawdopodobnie z nadmiaru tlenu. Już dziś zapraszamy na następny obóz narciarski.