I Dzień Wiosny
Witaj wiosno!

26 marca 2010 r. uczniowie naszej  szkoły kolorowo i radośnie powitali nadejście wiosny. W tym dniu uczniowie klas I-VI ubrali się w jednolite kolory i przedstawiali krótki program artystyczny zawierający realizację przydzielonych wcześniej zadań: tańczyli prosty układ choreograficzny do wybranego utworu muzycznego, śpiewali piosenkę, w której pojawiła się nazwa wybranego koloru, pozowali do grupowego zdjęcia tworząc grupową rzeźbę oraz eksponowali wykonane w grupach prace plastyczne techniką  collage’u  pt:. „ Świat widziany przez  różowe ( czerwone, białe, żółto -niebieskie, zielone, biało-czarne) okulary. Pierwszoklasiści jaśnieli  bielą, uczniowie klasy drugiej mienili się w różnych odcieniach zieleni. Trzecioklasiści olśnili mocą czerwieni i różu, a czwartoklasiści pomalowali świat na żółto i na niebiesko. Uczniowie klasy piątej, ubrani na biało-czarno, perfekcyjnie naśladowali  Michael’a Jackson’a, szóstoklasiści natomiast, w biało-niebieskich odcieniach, dali gwiazdorskie popisy śpiewu i tańca. Wszyscy uczniowie wzorowo rozliczyli się z przyjętych zadań, zachwycili pomysłowością, oryginalnością i różnorodnością.
Wiosnę powitaliśmy  w doskonałych nastrojach, więc na pewno zagości już na dobre.