Sukcesy 2010/2011
 OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIEJSKICH,
POWIATOWYCH I OGÓLNOPOLSKICH
ROK SZKOLNY 2010/2011

14 kwietnia 2011r. I miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów zajął Konrad Dudys.

W maju b.r.uczniowie kl.III wykonali prace plastyczne techniką collage’u na temat: „Beskidzki las – przyroda wokół nas” w ramach IV Żywieckiego Konkursu Ekologiczno – Krajoznawczego 2011. W konkursie tym III miejsce zajęła Wiktoria Kamińska, a wyróżnienie otrzymała Karolina Buriańska.

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2011 w kategorii „kangur”  wyróżnienia otrzymali: Maksymilian Pawlus, Michał Piątek, Konrad Dudys

Zuzanna Kuźma z klasy II w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2011 w kategorii „kangurek” otrzymała ocenę bardzo dobrą. GRATULUJEMY!

Uczniowie naszej szkoły wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Żywcu. Aleksandra Fraś kl.5 zajęła 1 miejsce oraz Kinga Krysta kl.2 otrzymała wyróżnienie w tym konkursie. Gratulujemy!

23 marca odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w pływaniu. Drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła IV, a drużyna chłopców III miejsce. GRATULUJEMY!

10 marca drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Karolina Karolina Tokarczyk, Łucja Wiewióra i Kinga Niszwic zajęła III miejsce na zawodach rejonowych w tenisie stołowym w Ligocie. GRATULUJEMY !!!

2 marca drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Karolina Karolina Tokarczyk, Łucja Wiewióra i Kinga Niszwic zajęła II miejsce na zawodach powiatowych w tenisie stołowym w Gilowicach i będzie reprezentowała nasz szkołę na zawodach rejonowych w Ligocie. Gratulujemy !!!

22 lutego drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Krzysztof Szpak, Szymon Seweryn i Damian Michałowski zajęła II miejsce w międzyszkolnych zawodach sportowych w tenisie stołowym.
Drużyna dziewcząt w składzie: Karolina Tokarczyk, Łucja Wiewióra i Kinga Niszwic zajęła w nich I miejsce i będzie reprezentowała nasz szkołę na zawodach powiatowych w Gilowicach. Gratulujemy !!!

16 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnych zawodach narciarskich. Zawody odbywały się w Korbielowie. Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Oskar Magiera, Szymon Seweryn oraz Adrian Bury zajęła w nich IV miejsce. Drużyna dziewcząt w składzie: Klaudia Kuczyńska, Marta Karaś i Marietta Yalatyan zajęła miejsce III a uczennica Klaudia Kuczyńska zajęła również III miejsce indywidualnie. Gratulujemy !!!
Podczas ferii zimowych uczennica klasy IV - Klaudia Kuczyńska brała udział w zawodach indywidualnych zorganizowanych przez MOSiR w Żywcu. Zarówno w zawodach pływackich oraz w narciarstwie (slalom gigant) zajęła III miejsce. Gratulujemy !!!

MINI PIŁKA KOSZYKOWA
Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Krzysztof Szpak, Damian Michałowski, Tymoteusz Kądziołka, Patryk Pinisz, Kamil Bryś, Szymon Seweryn, Kacper Biernat, Jan Cieśliński, Adrian Lewandowski i Jakub Szuran zajęła III miejsce na międzyszkolnych zawodach sportowych w mini piłce koszykowej.

MINI PIŁKA SIATKOWA
Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Krzysztof Szpak,  Kamil Bryś,  Kacper Biernat, Jan Cieśliński, Kamil Szczepanik, Damian Michałowski, Oskar Magiera i Szymon Lach  zajęła II miejsce na międzyszkolnych zawodach sportowych w mini piłce siatkowej.

MINI PIŁKA KOSZYKOWA
25 listopada w naszej szkole odbyły się rozgrywki w mini piłce koszykowej chłopców. Naszymi gośćmi były drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 8 w Żywcu wraz ze swoimi opiekunami. Po ciężkiej walce drużyna chłopców naszej szkoły zajęła w nich I miejsce. GRATULUJEMY !!!

POWIATOWY KONKURS SZACHOWY

15 listopada drużyna chłopców naszej szkoły w składzie Krzysztof Szpak i Kamil Szczepanik wzięła udział w zawodach powiatowych w szachach. Na 8 drużyn zdobyliśmy IV miejsce. Gratulujemy !!!

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

29 września odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w sztafetowych biegach przełajowych. Drużyna dziewcząt w składzie: Łucja Wiewióra, Karolina Tokarczyk, Dagmara Filuś, Natalia Lach, Julia Matejko i Żaneta Szczotka zajęła w nich III miejsce.

09. 10. 2010 roku odbył się XII Rajd Ekologiczny "Czyste Góry". W konkursie krajoznawczo - przyrodniczym w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął uczeń klasy VI - Szymon Seweryn.

MINI PIŁKA NOŻNA

21 września 2010 r odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w mini piłce nożnej. Drużyna chłopców w składzie: Szymon Seweryn, Krzysztof Szpak, Damian Michałowski, Kamil Bryś, Patryk Pinisz, Adrian Lewandowski, Szymon Cader, Kacper Biernat, Jan Cieśliński i Adam Żyrek zajęła w nich III miejsce.