Dzień Matki

Dzień Matki to chyba jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości. Uczniowie klasy III chcieli uczcić to piękne święto w sposób szczególny, dlatego zaprosili swoje mamy do szkoły na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich. Były wiersze, piosenki, tańce, laurki, kwiaty i życzenia płynące prosto z małych, ale gorących serc. Dzieci udowodniły, że kochają swoje mamy nie tylko za to że są, ale również za to że są kochające, troskliwe, pracowite, serdeczne, opiekuńcze, wyrozumiałe, cierpliwe i tak można jeszcze długo wymieniać jakie są mamy.

Po występach był słodki poczęstunek, konkursy, zabawy dla dzieci i mam. Uśmiechom i wzruszeniom nie było końca. Ciężko było się rozstać, bo z mamą zawsze jest dobrze i czas szybko płynie.

Dzieci włożyły w przygotowanie uroczystości dużo wysiłku, pracy i serca, ale było warto, by zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze mam. Myślę, że uroczystość na długo zapadnie w pamięci zarówno dzieci jak i mam.