w tradycji naszych przodków". Wzięły w niej udział 4 uczennice naszej szkoły: Adrianna Kucharska, Magdalena Białek, Amelia Kozioł oraz Maria Niewdana. Spośród 150 dzieci Amelia Kozioł z kl. V oraz Maria Niewdana z kl. VI zdobyły wyróżnienia.

Uczennica kl. VI Emilia Jagoda zajęła II miejsce w turnieju wiedzy pożarniczej.

Zakończył się ostatni, 4 etap żywieckiej ligi pływackiej. Wielu uczniów naszej szkoły  znalazło się w ścisłej 10. Oto oni:

- uczennica klasy III - Maja Tomczyk zajęła 2 miejsce w żabce oraz 2 miejsce

- sztafeta dziewcząt w składzie: Julia Szota, Emilia Jagoda, Maja Tomczyk
i Milena Zabłocka zajęła 3 miejsce

- sztafeta chłopców w składzie: Jakub Stawarz, Miłosz Marian, Maksymilian Semik oraz Tomasz Broda również zajęła 3 miejsce

- i uwaga: nasza szkoła zajęła w klasyfikacji ogólnej 3 miejsce. GRATULUJEMY !!!

Wyniki 3 - go etapu żywieckiej ligi pływackiej. Wielu uczniów naszej szkoły  znalazło się w ścisłej 10. Oto oni:

w żabce

Wyniki powiatowych zawodów sportowych w tenisie stołowym.  Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Julia Szota, Natalia Wandzel i Elżbieta Wolf  z kl. VI zajęły IV miejsce.

POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-JĘZYKOWY

Informujemy, że uczennica naszej szkoły Alicja Olszewska zdobyła trzecie miejsce w Powiatowym Konkursie Informatyczno - Językowym i uzyskała tytuł LAUREATA, natomiast FINALISTKĄ została Zofia Węgrzyn zajmując 7 miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!!

ZAWODY PŁYWACKIE, TENIS, SZACHY - PODAJEMY WYNIKI

29 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w żywieckiej lidze pływackiej. Wielu z nich znalazło się w ścisłej 10.

uczennica klasy III Maja Tomczyk zajęła I miejsce

na szczególne wyróżnienie zasługuje uczennica klasy I Zuzanna Tomczyk, która w swojej kategorii wiekowej była najlepsza !!!

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE W SZACHACH

4. 5 listopada odbyły się międzyszkolne zawody sportowe szachach.  Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Michalina Wnukowska z kl. V oraz Małgorzata Szpila z kl. III zajęła w nich III miejsce.

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE W TENISIE STOŁOWYM

5. 13 listopada odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w tenisie stołowym.  Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Julia Szota, Natalia Wandzel i Elżbieta Wolf  z kl. VI zajęły II miejsce i zakwalifikowały się na zawody powiatowe.