Sukcesy 2008/2009

ROK SZKOLNY 2008/2009

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH

2008/2009

• Drużyna chłopców naszej szkoły zdobyła II miejsce na międzyszkolnych zawodach w mini piłce koszykowej.
  • Drużyna chłopców naszej szkoły zdobyła III miejsce na międzyszkolnych zawodach w mini piłce siatkowej.
  • Drużyna chłopców naszej szkoły zdobyła III miejsce na międzyszkolnych zawodach w mini piłce ręcznej.
  • Drużyna chłopców naszej szkoły zdobyła IV miejsce na międzyszkolnych zawodach w Oczkowie w halowej piłce nożnej.
  • Drużyna chłopców naszej szkoły zdobyła II miejsce zawodach powiatowych w Gilowicach w tenisie stołowym.
  • Drużyna dziewcząt zdobyła miejsce II a na zawodach rejonowych w Ligocie miejsce I. Na zawodach wojewódzkich w Ligocie nasze dziewczęta w składzie Karolina Tokarczyk, Magdalena Kocierz i Łucja Wiewióra zdobyły miejsce V.

Konkurs Ortograficzny

Angelika Supłat - I miejsce w Konkursie Ortograficznym i laureatka powiatowego konkursu literackiego pt. Zimowe spotkania z tradycją.

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Drużyna w składzie:  Dawid Kłusak, Kamil Bryś, Szymon Barański zajęła trzecie miejsce na szczeblu miejskim.

Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny Informatyczno - Językowy Ikar

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:
  • Mikołaj Adamowski - I miejsce i tytuł laureata,
  • Dawid Kłusak - III miejsce i tytuł laureata,
  • Kamil Bryś - IV miejsce i tytuł finalisty.
Opiekunami konkursu były panie: Bożena Zoń, Agata Woch.