Sukcesy 2009/2010

POWIATOWYCH I OGÓLNOPOLSKICH
ROK SZKOLNY 2009/2010

MINI PIŁKA RĘCZNA

31 marca drużyna chłopców w składzie: Kacper Piasecki, Paweł Goły, Krzysztof Szpak, Szymon Seweryn, Łukasz Midor, Michał Siwiec, Witold Bury, Robert Pawłowski i Damian Michałowski, wzięła udział w międzyszkolnych zawodach sportowych w mini piłce ręcznej. Drużyna chłopców zajęła w nich II miejsce.

ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM

19 marca Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Karolina Tokarczyk, Magdalena Kocierz i Łucja Wiewióra oraz drużyna chłopców w składzie: Michał Siwiec, Wojciech Błaś i Krzysztof Szpak zajęła I miejsce na rejonowych zawodach w tenisie stołowym. Karolina Tokarczyk i Michał Siwiec zajęli I miejsce indywidualnie a Magdalena Kocierz miejsce III. Obie drużyny będą reprezentowały naszą szkołę na zawodach wojewódzkich 25 marca w Ligocie.

Międzyszkolne zawody sportowe - mini piłka siatkowa

10 marca drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Kocierz, Łucja Wiewióra, Aneta Kraus, Gabriela Piątek, Karolina Fryś, Agata Kucharczyk, Justyna Szwec, Karolina Tokarczyk, Klaudia Baran oraz drużyna chłopców w składzie: Kacper Piasecki, Paweł Goły, Krzysztof Szpak, Szymon Seweryn, Łukasz Midor, Radosław Pawłowski, Kamil Szczepanik, Michał Siwiec i Damian Michałowski wzięła udział w międzyszkolnych zawodach sportowych w mini piłce siatkowej. Drużyna chłopców zajęła w nich IV a drużyna dziewcząt III miejsce.

SLALOM GIGNAT
5 marca drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Tomasz Herzyk, Szymon Seweryn i Oskar Magiera oraz drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Kocierz, Klaudia Kuczyńska i Marta Karaś wzięły udział w zawodach narciarskich. Było to NARCIARSTWO ALPEJSKIE – kategoria: SLALOM GIGNAT. Drużyna chłopców zajęła na nich III miejsce a drużyna dziewcząt miejsce I miejsce.  Magdalena Kocierz zajęła w nich II miejsce indywidualnie.

Powiatowe zawody w tenisie stołowym
4 lutego 2010r. drużyna dziewcząt naszejszkoły w składzie: Karolina Tokarczyk, Magdalena Kocierz i Łucja Wiewióra oraz drużyna chłopców w składzie: Michał Siwiec, Wojciech Błaś i Krzysztof Szpak zajęła I miejsce na powiatowych zawodach w tenisie stołowym. KarolinaTokarczyk i Michał Siwiec zajęli I miejsce indywidualnie a MagdalenaKocierz miejsce III. Obie drużyny będą reprezentowały naszą szkołę nazawodach rejonowych w Ligocie. Trzymamy kciuki !!!

Zawody sportowe w mini piłce koszykowej
W dniu 28 stycznia 2010r drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Kocierz, Łucja Wiewióra, Aneta Kraus, Beata Kupczak, Aleksandra Kupczak, Gabriela Piątek, Karolina Fryś, Agata Kucharczyk, Justyna Szwec, Karolina Tokarczyk, Karina Pawlus, Klaudia Koczaj oraz drużyna chłopców
w składzie: Kacper Piasecki, Robert Pawłowski, Paweł Goły, Krzysztof Szpak, Szymon Seweryn, Witold Bury, Łukasz Midor, Radosław Pawłowski, Kamil Szczepanik, Damian Michałowski, Michał Siwiec wzięła udział w międzyszkolnych zawodach sportowych w mini piłce koszykowej.
Obie drużyny zajęły III miejsce.
GRATULUJEMY !!!

Zawody narciarskie
24 stycznia 2010r dwie uczennice  klasy III - Klaudia Kuczyńska i Marta Karaś wzięły udział w zawodach narciarskich zorganizowanych przez PTTK i Oddział Babiogórskiego Parku Narodowego. Marta Karaś zajęła na nich II miejsce a Klaudia Kuczyńska miejsce I.

Uczennica klasy VI - Beata Kupczak została laureatką powiatowego konkursu literackiego : "Zimowe spotkania z tradycją"

ZAWODY NARCIARSKIE - VI Memoriał Krystyny Szupiny

19 stycznia 2010 roku drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Tomasz Herzyk, Patryk Pinisz, Oskar Magiera i Marcin Myśliwy oraz drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Kocierz, Klaudia Kuczyńska i Marta Karaś wzięły udział w zawodach narciarskich.

Był to VI Memoriał Krystyny Szupiny. Drużyna dziewcząt zajęła w nich wysokie II miejsce,
a Magdalena Kocierz zajęła I miejsce indywidualnie!

GRATULUJEMY!

Konkurs krajoznawczo – turystyczny  "Czyste Góry”.

Szymon Seweryn (kl. V) - III miejsce.

Konkurs krajoznawczo – historyczny:

Łucja Wiewióra (kl. V) - III miejsce

Konkurs plastyczny:

Aleksandra Kupczak (Kl. V) - I miejsce
Aneta Kraus (Kl. VI) i Laura Blachura (Kl. IV) - wyróżnienia

Konkurs piosenki patriotycznej:

Marta Karaś (Kl. III) - I miejsce w kategorii solista
Kaja Baran (Kl. III), Marietta Yalatyan (Kl. III) i Kamil Bryś (Kl. V)  - III miejsce
w kategorii zespół

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH

2009/2010

Międzyszkolne zawody sportowe w tenisie stołowym

Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Karolina Tokarczyk, Magdalena Kocierz  i  Łucja Wiewióra zajęła  na nich I miejsce.

Warto dodać, że Karolina Tokarczyk zajęła I miejsce indywidualnie, a Magdalena Kocierz miejsce II.

Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Michał Siwiec, Wojciech Błaś i Krzysztof Szpak zajęła na nich I miejsce.

Michał Siwiec zajął I miejsce indywidualnie, Wojciech Błaś miejsce II  a Krzysztof Szpak miejsce III.

Międzyszkolne zawody sportowe w mini piłce nożnej

Drużyna chłopców w składzie: Radosław Pawłowski, Robert Pawłowski, Kacper Piasecki, Witold Bury, Łukasz Midor, Paweł Goły, Krzysztof Szpak, Damian Michałowski i Kamil Szczepanik zajęła II miejsce.

Międzyszkolne zawody sportowe w biegach przełajowych

Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Karolina Tokarczyk, Magdalena Kocierz, Aneta Kraus, Łucja Wiewióra, Karolina Fryś i Justyna Szwec zajęła  II miejsce.