Sukcesy 2007/2008
POWIATOWYCH, OGÓLNOPOLSKICH
ROK SZKOLNY 2007/2008

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Drużyna w składzie: Kamil Mentel, Dawid Kłusak, Kamil Bryś zajęła pierwsze miejsce na szczeblu miejskim, pierwsze miejsce na szczeblu powiatowym i piąte miejsce na szczeblu rejonowym.
Opiekunem konkursu była pani Bożena Zoń.

Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny Informatyczno- Językowy Ikar

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:
  • Kajetan Blachura - VII miejsce i wyróżnienie,
  • Łukasz Wawrzuta - VIII miejsce,
  • Mikołaj Adamowski - IX miejsce.
Opiekunami konkursu były panie: Agata Woch, Bożena Zoń.

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH
2007/2008

• Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie Michał Siwiec (uczeń kl. IV) oraz Michał Herzyk (uczeń klasy VI) zdobyła II miejsce na międzyszkolnych zawodach w szachach.
  • Drużyna chłopców w składzie: Maciek Karaś, Kamil Stanisławski i Marcin Myśliwy zajęła  szkoły zajęła I miejsce na międzyszkolnych zawodach narciarskich (memoriał Krystyny Szupiny)
  • Drużyna chłopców w składzie: Maciek Karaś, Michał Herzyk i Tomasz Herzyk oraz drużyna dziewcząt w składzie: Agnieszka Kuczyńska i Klaudia Kuczyńska zajęły IV miejsce na międzyszkolnych zawodach narciarskich w Korbielowie.
  • Drużyna dziewcząt w składzie: Kinga Tokarczyk, Karolina Tokarczyk i  Magdalena Kocierz zajęła II miejsce na zawodach rejonowych w tenisie stołowym 18 marca w Ligocie.