Sport w SP 9

ROK SZKOLNY 2020/2021


 

ROK SZKOLNY 2017/2018

W naszej szkole w ramach zagospodarowania uczniom czasu wolnego i zachęcenia ich do aktywnego wypoczynku, organizujemy cykliczne wyjazdy do Bielska - Białej, na aktywne lekcje wychowania fizycznego w Parku Trampolin GOjump, oraz na lodowisko.

Do czasu, gdy w Żywcu nie było lodowiska, uczniowie pod okiem nauczycieli doskonalili swoje umiejętności na lodowisku Orlik w Bielsku- Białej. Obecnie korzystamy już z miejskiego lodowiska w Żywcu i każda klasa mogła już w ramach lekcji, poślizgać się na sztucznej tafli. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

Dużym powodzeniem, cieszą się również obserwowane na żywo, sportowe zmagania siatkarzy z najlepszych światowych parkietów. Takie wydarzenia możemy zobaczyć podczas meczy, siatkarzy BBTS Bielsko - Biała w trakcie rozgrywek ligowych, w hali Pod Dębowcem.

 

 

WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH  

ROK SZKOLNY 2015/2016
 
ZAWODY PŁYWACKIE, TENIS, SZACHY - PODAJEMY WYNIKI

29 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w żywieckiej lidze pływackiej. Wielu z nich znalazło się w ścisłej 10. Oto oni:

uczeń klasy V Tomasz Broda zajął 7 miejsce

uczeń klasy VI Jakub Stawarz zajął 7 miejsce

uczeń klasy VI Miłosz Marian zajął 7 i 10 miejsce

uczeń klasy III Marcin Rzyczniak zajął 9 i 10 miejsce

uczeń klasy IV Maksymilian Semik zajął 4 miejsce

uczennica klasy VI Emilia Jagoda zajęła 10 miejsce

uczennica klasy VI Julia Szota zajęła 7 i 9 miejsce

uczennica klasy VI Amelia Białek zajęła 6 miejsce

uczennica klasy III Maja Tomczyk zajęła I miejsce

na szczególne wyróżnienie zasługuje uczennica klasy I Zuzanna Tomczyk, która w swojej kategorii wiekowej była najlepsza !!!

 MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE W SZACHACH

4. 5 listopada odbyły się międzyszkolne zawody sportowe szachach.  Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Michalina Wnukowska z kl. V oraz Małgorzata Szpila z kl. III zajęła w nich III miejsce.

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE W TENISIE STOŁOWYM

5. 13 listopada odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w tenisie stołowym.  Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Julia Szota, Natalia Wandzel i Elżbieta Wolf  z kl. VI zajęły II miejsce i zakwalifikowały się na zawody powiatowe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rok szkolny 2014/2015 
 
W dniu 15 października 2014 r. odbyły się zawody sportowe w mini piłce nożenej. Uczniowie naszej szkoły zajęli IV miejsce. Serdecznie gratulujemy!
 
Zdjęcia z zawodów. 
 
 
ROK SZKOLNY 2012/2013
 
10 września 2012 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach sportowych zorganizowanych przez międzynarodowe forum młodzieży "WAWRA" Oprócz takich dyscyplin sportowych jak: rzuty do kosza, slalom z piłką, mogli sprawdzić sie również w skokach w workach, celowaniu długopisem do butelki czy też grze z bule. Wszyscy bawili sie doskonale! W kategorii dziewcząt uczennice naszej szkoły zdobyły trzy pierwsze miejsca:
1 miejsce - Lucyna Głuchaczka
2 miejsce - Dominika Lewandowska
3 miejsce - Kinga Stanisławska
 
W kategorii chłopców 3 miejsce zajął Michał Jagoda. GRATULUJEMY!!!
 
Kliknij aby obejrzeć zdjęcia z zawodów  
 
 

ROK SZKOLNY 2011/2012
 
W dniu 17.10.2011r. reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce w eliminacjach do Powiatowych Igrzysk Młodzieży w piłce nożnej. W pierwszej grupowej fazie turnieju trafiliśmy na SP1, SP5 i SP6. Po pierwszym meczu i porażce 0: 1 ze Szkołą Podstawową nr 1, nasi chłopcy nie załamali się i kolejne dwa mecze pewnie wygrali z SP5 i SP6 (oba mecze w stosunku 1: 0) i tym samym awansowali do półfinałów. Natrafili w nich na późniejszego zwycięzcę turnieju Szkołę Podstawową nr 3, po bardzo zaciętym meczu ulegli nieznacznie 0:1. W ostatnim swoim meczu pokonali SP8 1: 0 i zajęli III miejsce.
 
KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA

Rok szkolny 2010/2011
 
 
25 maja drużyna chłopców w składzie: Krzysztof Szpak oraz Kamil Szczepanik oraz drużyna dziewcząt w składzie: Karolina Tokarczyk oraz Łucja Wiewióra wzięły udział w zawodach sportowych w siatkowej piłce plażowej.
Chłopcy zajęli miejsce II a dziewczęta III. Gratulujemy !!!
Zdjęcia z zawodów

Ostatnio dziewczęta z klasy V i VI w ramach lekcji wychowania fizycznego wybrały się na spacer po okolicy.  Najbardziej podobało im się na placu zabaw gdzie poczuły się jak małe dzieci :-) Śmiechu było co niemiara i wszystkie świetnie się bawiły ...
 
Zdjęcia ze spaceru..
 

20. 04. 2011 r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnych zawodach sportowych w czwórboju lekkoatletycznym. Chociaż drużyna dziewcząt  (skład: Karolina Tokarczyk, Łucja Wiewióra, Aleksandra Kupczak, Julia Matejko, Natalia Lach i Paulina Pawlus) zajęła IV a drużyna chłopców (skład: Krzysztof Szpak, Kamil Szczepanik, Patryk Pinisz, Kamil Bryś, Adrian Lewandowski i Adam Żyrek) miejsce V wszyscy bawili się podczas zawodów znakomicie !!! 
 

II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

W Dniu 17.04.2011r. w Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu był gospodarzem organizowanego przez Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Finału II OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TENISA STOŁOWEO DZIECI – 2010 o Puchar Ministra Sportu i Turystyki. W finale wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych, zwycięzcy powadzonych w całej Polsce od października 2010 r. eliminacji miejskich, gminnych, powiatowych i wojewódzkich.

Uczennica naszej szkoły Karolina Tokarczyk zajęła w kategorii dziewczęta z licencją klasy IV-VI – 3 miejsce.

   

WIĘCEJ ZDJĘĆ...


Karolina Tokarczyk zajęła trzykrotnie 1 miejsce w mistrzostwach śląska w zawodach w tenisie stołowym, które zostały rozegrane w kategorii młodzików w Łaziskach Górnych.

W dniu 02.04.2011r. w Łaziskach Górnych odbyły się drużynowe mistrzostwa śląska w kategorii młodzików. 1 miejsce  zdobyła Karolina Tokarczyk wraz z Sandrą Hetnał z  klubu LITS Anders Jedność Żywiec.

W dniu 03.04.2011r. w Łaziskach Górnych odbyły się indywidualne mistrzostwa śląska w kategorii młodzików. 1 miejsce  zdobyła Karolina Tokarczyk.

W dniu 03.04.2011r. w Łaziskach Górnych odbyły się również  mistrzostwa śląska w kategorii młodzików w grach deblowych. 1 miejsce  zdobyła Karolina Tokarczyk wraz z Magdaleną Sala.

   

WIĘCEJ ZDJĘĆ...


 Uczniowie klasy IV i V doskonalili swoje umiejętności jazdy na łyżwach Wszyscy bawili się doskonale! 
 
WIĘCEJ ZDJĘĆ..

 
10 marca drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Karolina Karolina Tokarczyk, Łucja Wiewióra i Kinga Niszwic zajęła III miejsce na zawodach rejonowych w tenisie stołowym w Ligocie. GRATULUJEMY !!!
 
 
ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

2 marca drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Karolina Karolina Tokarczyk, Łucja Wiewióra i Kinga Niszwic zajęła II miejsce na zawodach powiatowych w tenisie stołowym w Gilowicach i będzie reprezentowała naszą szkołę w zawodach rejonowych w Ligocie.
Gratulujemy !!!
 
WIĘCEJ ZDJĘĆ

Uczennice z klasy V i VI wraz z nauczycielami kolejny raz odwiedzili Gimnazjum nr 1 w Żywcu, gdzie mogły ćwiczyć sprawność fizyczną oraz budować wiarę we własne siły na ściance wspinaczkowej. 
ZDJĘCIA ZE ŚCIANKI WSPINACZKOWEJ


 
22 lutego drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Krzysztof Szpak, Szymon Seweryn i Damian Michałowski zajęła II miejsce w międzyszkolnych zawodach sportowych w tenisie stołowym.
Drużyna dziewcząt w składzie: Karolina Tokarczyk, Łucja Wiewióra i Kinga Niszwic zajęła w nich I miejsce i będzie reprezentowała nasz szkołę na zawodach powiatowych w Gilowicach. Gratulujemy !!!
 
 

 Miłosz Marian ucz. kl.1 zajął III miejsce w SLALOMIE GIGANCIE O GRAND PRIX ŻYWCA 2011. GRATULUJEMY!!!
 
 

 
16 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnych zawodach narciarskich. Zawody odbywały się w Korbielowie. Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Oskar Magiera, Szymon Seweryn oraz Adrian Bury zajęła w nich IV miejsce. Drużyna dziewcząt w składzie: Klaudia Kuczyńska, Marta Karaś i Marietta Yalatyan zajęła miejsce III a uczennica Klaudia Kuczyńska zajęła również III miejsce indywidualnie. Gratulujemy !!!

 

Ostatnio wybraliśmy się na wycieczkę na lodowisko do Bielska - Białej. Niektórzy szóstoklasiści po raz pierwszy założyli łyżwy. Trzeba jednak przyznać, że debiut był udany. Po paru minutach niemal wszyscy jeździli jak zawodowi łyżwiarze :-) Zabawa była przednia i na pewno wybierzemy na lodowisko po raz kolejny !!!

WIĘCEJ ZDJĘĆ....


Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Krzysztof Szpak, Damian Michałowski, Tymoteusz Kądziołka, Patryk Pinisz, Kamil Bryś, Szymon Seweryn, Kacper Biernat, Jan Cieśliński, Adrian Lewandowski i Jakub Szuran zajęła III miejsce na międzyszkolnych zawodach sportowych w mini piłce koszykowej.
 

Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Krzysztof Szpak,  Kamil Bryś,  Kacper Biernat, Jan Cieśliński, Kamil Szczepanik, Damian Michałowski, Oskar Magiera i Szymon Lach  zajęła II miejsce na międzyszkolnych zawodach sportowych w mini piłce siatkowej.
 
 
WIĘCEJ ZDJĘĆ........

ZAJĘCIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO REALIZOWANE SĄ NIE TYLKO W SALI GIMNASTYCZNEJ. BARDZO ATRAKCYJNĄ FORMĄ ZAJĘĆ SĄ ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU, SZCZEGÓLNIE LUBIANE - ZABAWY NA ŚNIEGU.
 
 
WIĘCEJ ZDJĘĆ......
 

 
II Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Młodzików -
Kraków 4-5 grudnia 2010r.
 
W II ogólnopolskim turnieju kwalifikacyjnym młodzików Karolina Tokarczyk  zajęła  3 miejsce wśród swojej kategorii wiekowej.

W fazie grupowej turnieju w dniu 04.12.2010r. wygrała wszystkie mecze w swojej grupie i awansowała do turnieju głównego.

 W turnieju głównym w dniu 05.12.2010r. Karolina Tokarczyk dotarła do półfinału. W meczu o finał uległa nieznacznie Katarzynie Bagrowskiej z  MLUKS NADWIŚLANIN Płock  i zajęła ostatecznie w całym turnieju 3 miejsce.

Karolina Tokarczyk zajęła 1 miejsce na Śląsku w turnieju WTK w Jastrzębiu Zdroju w kategorii wyższej kadet i zakwalifikowała się do ogólnopolskiego turnieju kwalifikacyjnego kadetów, który odbędzie się w dniach 18/19.12.2010r. w Radzyniu Podlaskim. 

Karolina Tokarczyk uczennica naszej szkoły zajęła
I miejsce w XIII INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM.
 


Kliknij aby obejrzeć więcej zdjęć...


25 listopada w naszej szkole odbyły się rozgrywki w mini piłce koszykowej chłopców. Naszymi gośćmi były drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 8 w Żywcu wraz ze swoimi opiekunami. Po ciężkiej walce drużyna chłopców naszej szkoły zajęła w nich I miejsce. GRATULUJEMY !!!
 
 
WIĘCEJ ZDJĘĆ ...

Uczniowie naszej szkoły chętnie i z wielkim zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach na pływalni. Oprócz nauki pływania doskonale się bawią !!! 
 
 

KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ...
 

 
POWIATOWY KONKURS SZACHOWY
 
15 listopada drużyna chłopców naszej szkoły w składzie Krzysztof Szpak i Kamil Szczepanik wzięła udział w zawodach powiatowych w szachach. Na 8 drużyn zdobyliśmy IV miejsce. Gratulujemy !!!

 
 
 

 
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU SZACHOWEGO

Klasy młodsze - dziewczęta

I miejsce – Dominika Lewandowska (uczennica klasy II)

II miejsce – Anna Myśliwy (uczennica klasy III) 

Klasy młodsze - chłopcy

I miejsce – Michał Piątek (uczeń klasy III)

II miejsce – Michał Jagoda (uczeń klasy III)

III miejsce – Krzysztof Broda  (uczeń klasy II)

Klasy starsze - dziewczęta

I miejsce – Karolina Tokarczyk (uczennica klasy VI)

II miejsce – Julia Matejko (uczennica klasy V)

 

Klasy starsze - chłopcy 

I miejsce – Krzysztof Szpak (uczeń klasy VI)

II miejsce – Kamil Szczepanik (uczeń klasy VI)

III miejsce – Jan Cieśliński  (uczeń klasy V)


WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU TENISA STOŁOWEGO

 

Klasy młodsze - chłopcy

 

I miejsce – Michał Piątek (uczeń klasy III)

II miejsce – Patryk Pietraszko (uczeń klasy III)

III miejsce – Michał Satława  (uczeń klasy III)

Klasy starsze - dziewczęta

 

I miejsce – Karolina Tokarczyk (uczennica klasy VI)

II miejsce – Łucja Wiewióra (uczennica klasy VI)

III miejsce – Kinga Niszwic  (uczennica klasy VI)

Klasy starsze - chłopcy

I miejsce – Krzysztof Szpak (uczeń klasy VI)

II miejsce – Szymon Seweryn (uczeń klasy VI)

III miejsce – Damian Michałowski  (uczeń klasy VI)


 
MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE W SZACHACH
 
26 października odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w szachach. Nasza drużyna dziewcząt w składzie: Julia Matejko i Karolina Tokarczyk zajęła na nich IV miejsce. Drużyna chłopców w składzie: Krzysztof Szpak oraz Kamil Szczepanik zajęła I miejsce i będzie reprezentowała naszą szkołę na zawodach powiatowych w listopadzie. Gratulujemy !!!
 
 
 

 
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
 
29 września odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w sztafetowych biegach przełajowych. Drużyna dziewcząt w składzie: Łucja Wiewióra, Karolina Tokarczyk, Dagmara Filuś, Natalia Lach, Julia Matejko i Żaneta Szczotka zajęła w nich III miejsce.

ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

Ostatnio wybraliśmy się na ściankę wspinaczkową do Gimnazjum nr 1 w Żywcu.

Sztuczna ścianka pomagała nam rozwijać nie tylko ogólną sprawność fizyczną, ale również przyczyniła się do budowania wiary w siebie i własną skuteczność. Pokonując kolejne trasy ścianki kształtowaliśmy poczucie odpowiedzialności oraz zdolność stawiania czoła nowym wyzwaniom. Wspinaczka jest sportem, który w sposób pozytywny pomaga rozładować napięcie. Dzięki niemu przeżyliśmy niesamowite chwile i już nie możemy się doczekać kolejnej wspinaczki na ściance  ...                    
ŚCIANKA WSPINACZKOWA ZDJĘCIA

MINI PIŁKA NOŻNA
 
21 września 2010 r odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w mini piłce nożnej. Drużyna chłopców w składzie: Szymon Seweryn, Krzysztof Szpak, Damian Michałowski, Kamil Bryś, Patryk Pinisz, Adrian Lewandowski, Szymon Cader, Kacper Biernat, Jan Cieśliński i Adam Żyrek zajęła w nich III miejsce.
 

 
 
 
Rok szkolny 2009/2010
 
CZWÓRBÓJ  LEKKOATLETYCZNY
 
29 kwietnia drużyna chłopców naszej szkoły zajęła IV miejsce na międzyszkolnych zawodach sportowych w czwórboju lekkoatletycznym (bieg na 60 m, 1000 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową).

OGLĄDAJ ZDJĘCIA Z ZAWODÓW.....

MINI PIŁKA RĘCZNA
 
 
31 marca drużyna chłopców w składzie: Szymon Seweryn, Damian MichałowskiWitold Bury, Robert Pawłowski, Kacper Piasecki, Łukasz Midor, Paweł Goły, Michał Siwiec, Krzysztof Szpak wzięła udział w międzyszkolnych zawodach sportowych w mini piłce ręcznej. Drużyna chłopców zajęła w nich II miejsce. Więcej zdjęć w Galerii...

FINAŁ WOJEWÓDZKICH ZAWODÓW W TENISIE STOŁOWYM
 
25 marca drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Karolina Tokarczyk, Łucja  Wiewióra i Kinga Niszwic (w zastępstwie za Magdalenę Kocierz) oraz drużyna chłopców w składzie: Michał Siwiec, Wojciech Błaś i Krzysztof Szpak wzięły udział w finale wojewódzkich zawodów w tenisie stołowym. Drużyna dziewcząt zajęła na nich wysokie VI a drużyna chłopców X miejsce.
Karolina Tokarczyk zajęła indywidualnie II,  a Michał Siwiec VIII miejsce.
B R A W O !!!

ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM
 
19 marca Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Karolina Tokarczyk, Magdalena Kocierz i Łucja Wiewióra oraz drużyna chłopców w składzie: Michał Siwiec, Wojciech Błaś i Krzysztof Szpak zajęła I miejsce na rejonowych zawodach w tenisie stołowym. Karolina Tokarczyk i Michał Siwiec zajęli I miejsce indywidualnie a Magdalena Kocierz miejsce III. Obie drużyny będą reprezentowały naszą szkołę na zawodach wojewódzkich 25 marca w Ligocie.
 
 

 
Międzyszkolne zawody sportowe w mini piłce siatkowej
 
 
10 marca drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Kocierz, Łucja Wiewióra, Aneta Kraus, Gabriela Piątek, Karolina Fryś, Agata Kucharczyk, Justyna Szwec, Karolina Tokarczyk, Klaudia Baran oraz drużyna chłopców w składzie: Kacper Piasecki, Paweł Goły, Krzysztof Szpak, Szymon Seweryn, Łukasz Midor, Radosław Pawłowski, Kamil Szczepanik, Michał Siwiec i Damian Michałowski wzięła udział w międzyszkolnych zawodach sportowych w mini piłce siatkowej. Drużyna chłopców zajęła w nich IV a drużyna dziewcząt III miejsce.

 
NARCIARSTWO ALPEJSKIE – SLALOM GIGNAT
 
 
 
5 marca drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Tomasz Herzyk, Szymon Seweryn i Oskar Magiera oraz drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Kocierz, Klaudia Kuczyńska i Marta Karaś wzięły udział w zawodach narciarskich. Było TO NARCIARSTWO ALPEJSKIE – kategoria: SLALOM GIGNAT. Drużyna chłopców zajęła na nich III miejsce, a drużyna dziewcząt I miejsce
Magdalena Kocierz zajęła w nich II miejsce indywidualnie.

 Powiatowe zawody w tenisie stołowym
 
 
 
4 lutego drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Karolina Tokarczyk, Magdalena Kocierz i Łucja Wiewióra oraz drużyna chłopców w składzie: Michał Siwiec, Wojciech Błaś i Krzysztof Szpak zajęła I miejsce na powiatowych zawodach w tenisie stołowym. KarolinaTokarczyk i Michał Siwiec zajęli I miejsce indywidualnie a Magdalena Kocierz miejsce III. Obie drużyny będą reprezentowały naszą szkołę nazawodach rejonowych w Ligocie. Trzymamy kciuki !!!
 
      
 
     

 
Międzyszkolne zawody sportowe w mini piłce koszykowej
 
 
 
W dniu 28 stycznia drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Kocierz, Łucja Wiewióra, Aneta Kraus, Beata Kupczak, Aleksandra Kupczak, Gabriela Piątek, Karolina Fryś, Agata Kucharczyk, Justyna Szwec, Karolina Tokarczyk, Karina Pawlus, Klaudia Koczaj oraz drużyna chłopców w składzie: Kacper Piasecki, Robert Pawłowski, Paweł Goły, Krzysztof Szpak, Szymon Seweryn, Witold Bury, Łukasz Midor, Radosław Pawłowski, Kamil Szczepanik, Damian Michałowski, Michał Siwiec wzięła udział w międzyszkolnych zawodach sportowych w mini piłce koszykowej.
Obie drużyny zajęły III miejsce.
GRATULUJEMY !!!
 
Więcej zdjęć w GALERII

ZAWODY NARCIARSKIE
VI Memoriał Krystyny Szupiny
 
 
19 stycznia 2010 roku drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Tomasz Herzyk, Patryk Pinisz, Oskar Magiera i Marcin Myśliwy oraz drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Kocierz, Klaudia Kuczyńska i Marta Karaś wzięły udział w zawodach narciarskich.
 
Był to VI Memoriał Krystyny Szupiny. Drużyna dziewcząt zajęła w nich wysokie II miejsce, a Magdalena Kocierz zajęła I miejsce indywidualnie!
 
GRATULUJEMY! 
 

 Międzyszkolne zawody sportowe w tenisie stołowym

Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Karolina Tokarczyk, Magdalena Kocierz  i  Łucja Wiewióra zajęła  na nich I miejsce.

Warto dodać, że Karolina Tokarczyk zajęła I miejsce indywidualnie, a Magdalena Kocierz miejsce II.

Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Michał Siwiec, Wojciech Błaś i Krzysztof Szpak zajęła na nich I miejsce.

Michał Siwiec zajął I miejsce indywidualnie, Wojciech Błaś miejsce II  a Krzysztof Szpak miejsce III.

Obie drużyny będą reprezentowały naszą szkołę na zawodach powiatowych w marcu 2010 roku.

TRZYMAMY KCIUKI !!! 

Oglądaj więcej...


Międzyszkolne zawody sportowe w biegach przełajowych

 
Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Karolina Tokarczyk, Magdalena Kocierz, Aneta Kraus, Łucja Wiewióra, Karolina Fryś i Justyna Szwec zajęła  II miejsce.
 
 
 
 
Międzyszkolne zawody sportowe w mini piłce nożnej
 
Drużyna chłopców w składzie: Radosław Pawłowski, Robert Pawłowski, Kacper Piasecki, Witold Bury, Łukasz Midor, Paweł Goły, Krzysztof Szpak, Damian Michałowski i Kamil Szczepanik zajęła II miejsce.
 
 
 

KONKURSY SZKOLNE  

 
Szkolny Konkurs Szachowy:
 
Klasy starsze

I miejsce – Michał Siwiec (Kl. VI)
II miejsce – Krzysztof Szpak (Kl. V)
II miejsce – Kamil Szczepanik (Kl.V) 
 
Klasy młodsze
 
I miejsce – Jędrzej Kantor (Kl. III)
II miejsce – Kacper Skórka (Kl. III)
III miejsce – Igor Wnukowski (Kl. I)
 
 
  
Konkurs Tenisa Stołowego:

Dziewczęta
I miejsce – Karolina Tokarczyk (Kl. V)
II miejsce – Magdalena Kocierz (Kl. VI)
II miejsce – Łucja Wiewióra (Kl. V)

Chłopcy
I miejsce – Michał Siwiec (Kl. VI)
II miejsce – Wojciech Błaś (Kl. VI)
III miejsce – Krzysztof Szpak (Kl. V)
 

 
WYNIKI MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH 2008/2009

  • Drużyna chłopców naszej szkoły zdobyła II miejsce na międzyszkolnych zawodach w mini piłce koszykowej.
  • Drużyna chłopców naszej szkoły zdobyła III miejsce na międzyszkolnych zawodach w mini piłce siatkowej.
  • Drużyna chłopców naszej szkoły zdobyła III miejsce na międzyszkolnych zawodach w mini piłce ręcznej.
  • Drużyna chłopców naszej szkoły zdobyła IV miejsce na międzyszkolnych zawodach w Oczkowie w halowej piłce nożnej.
  • Drużyna chłopców naszej szkoły zdobyła II miejsce zawodach powiatowych w Gilowicach w tenisie stołowym.
  • Drużyna dziewcząt zdobyła miejsce II a na zawodach rejonowych w Ligocie miejsce I. Na zawodach wojewódzkich w Ligocie nasze dziewczęta w składzie Karolina Tokarczyk, Magdalena Kocierz i Łucja Wiewióra zdobyły miejsce V.

 
WYNIKI SZKOLNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH 2008/2009
 
SZKOLNY KONKURS SZACHOWY
Klasy młodsze - chłopcy
I miejsce – Jan Cieśliński (uczeń klasy III)
II miejsce – Kacper Skórka (uczeń klasy II)
III miejsce – Jędrzej Kantor (uczeń klasy II)
 
KONKURS TENISA STOŁOWEGO
 
Klasy młodsze - chłopcy
I miejsce – Jan Cieśliński (uczeń klasy III)
II miejsce – Mateusz Bubula (uczeń klasy III)
III miejsce – Adrian Lewandowski  (uczeń klasy III)
 
 
Dziewczęta
I miejsce – Karolina Tokarczyk (uczennica klasy IV)
II miejsce – Magdalena Kocierz (uczennica klasy V)
III miejsce – Łucja Wiewióra  (uczennica klasy IV) 

_______________________________________________________________________________

 
WYNIKI MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH 2007/2008
 
  • Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie Michał Siwiec (uczeń kl. IV) oraz Michał Herzyk (uczeń klasy VI) zdobyła II miejsce na międzyszkolnych zawodach w szachach.
  • Drużyna chłopców w składzie: Maciek Karaś, Kamil Stanisławski i Marcin Myśliwy zajęła  szkoły zajęła I miejsce na międzyszkolnych zawodach narciarskich (memoriał Krystyny Szupiny)
  • Drużyna chłopców w składzie: Maciek Karaś, Michał Herzyk i Tomasz Herzyk oraz drużyna dziewcząt w składzie: Agnieszka Kuczyńska i Klaudia Kuczyńska zajęły IV miejsce na międzyszkolnych zawodach narciarskich w Korbielowie.
  • Drużyna dziewcząt w składzie: Kinga Tokarczyk, Karolina Tokarczyk i  Magdalena Kocierz zajęła II miejsce na zawodach rejonowych w tenisie stołowym 18 marca w Ligocie. 
 
WYNIKI SZKOLNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH 2007/2008
 
SZKOLNY KONKURS SZACHOWY
 
Klasy młodsze - chłopcy
I miejsce – Krzysztof Szpak (uczeń klasy III)
II miejsce – Szymon Seweryn (uczeń klasy II)
III miejsce – Kamil Szczepanik  (uczeń klasy III)
 
Klasy starsze - chłopcy
I miejsce – Michał Herzyk (uczeń klasy VI)
II miejsce – Michał Siwiec (uczeń klasy IV)
III miejsce – Michał Herzyk  (uczeń klasy IV)
 
 
SZKOLNY KONKURS TENISA STOŁOWEGO
 
Dziewczęta
I miejsce – Karolina Tokarczyk (uczennica klasy III)
II miejsce – Kinga Tokarczyk (uczennica klasy VI)
III miejsce – Magdalena Kocierz (uczennica klasy IV)
 
Klasy młodsze - chłopcy
I miejsce – Kamil Bryś (uczeń klasy III)
II miejsce – Damian Michałowski (uczeń klasy III)
III miejsce – Patryk Pinisz  (uczeń klasy III)
 
Klasy starsze - chłopcy
I miejsce – Mateusz Paciorek (uczeń klasy VI)
II miejsce – Bartłomiej Ząb (uczeń klasy V)
III miejsce – Bartłomiej Piecuch  (uczeń klasy VI)

 
 
 

 

 


 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
 

 
 
 

 
 
 
wykonanie: www.kompmar.net.pl