Świetlica
 
ŚWIETLICA SZKOLNA 
 
 
Opiekunowie świetlicy:
 
Kierownik: mgr Barbara Karaś
 
mgr Elżbieta Kwiatkowska
mgr Agata Zawada
 
 
 
 
ŚWIETLICA CZYNNA CODZIENNIE OD 7.00 - 16.30.
 
REGULAMIN ŚWIETLICY
 

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

2020/2021


Zimowe zajęcia świetlicowe: Dekorujemy wspólnie świetlicę , bawimy się,  budujemy. Cieszymy się  z powrotu do szkoły.

  

  

  

 

 

 

 ŚWIETLICA 2020/2021 

 

 
 
        
 
 
 
 
ZAJĘCIA W ŚWIETLICY
2018/2019
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14 LUTEGO - DZIEŃ PRZYJACIELA
 
 
 
 
NASZE WSPÓLNE ZABAWY
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
 
 
 
 
 
 
 
27 października na świetlicy szkolnej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu: "Poznaj mojego Pupila". Właściciele zwierząt opowiedzieli o swoich pupilach, ich przyzwyczajeniach, ulubionych przysmakach oraz zabawach. Wśród zwierząt znalazły się m.in: chomik, świnka morska, rybki, psy (maltańczyk oraz buldog francuski), koty, szynszyl, królik a także papuga Onyxia, która powiedziała do publiczności kilka prostych słów ... :-) Całe spotkanie umiliła wspólna sesja fotograficzna właścicieli zwierząt ze swoimi pupilami. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z cyklu: "Poznaj mojego Pupila". 
KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA 
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zabawy na boisku
 
 
 
 
 
 

Zajęcia w świetlicy i na podwórku
 
 
 
 
 

W dniu 25. IV. 2016 r. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z cyklu: „Dzień kolekcjonera”. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje kolekcje. Mięliśmy okazję zobaczyć niezwykle ciekawe rzeczy. Były to między innymi: aniołki, ozdobne kamienie, figurki zwierząt, pamiątki z wakacji i podróży, breloczki, ozdobne mydełka, lalki monster high i inne. Oprócz tego zobaczyliśmy kolekcję znaczków pocztowych i dowiedzieliśmy się co to jest klaser. Nasi młodsi koledzy zaprezentowali kolekcję muszelek a starsze dziewczęta pokazały pamiątki z autografami znanych sportowców. Dzień kolekcjonera okazał się strzałem w „10” i na pewno będzie mieć swoją kontynuację …


 

Wyniki konkursów walentynkowych:

- w konkursie na najładniejszą walentynkę w klasach 1 - 3 zwyciężyła uczennica kl. III - Maja Tomczyk

- w konkursie na najładniejszą walentynkę w klasach 4 - 6 zwyciężyła uczennica kl. IV - Adrianna Kucharska

- w konkursie na najsympatyczniejszą osobę w klasach 1 - 3 zwyciężył uczeń
kl. II - Szczepan Bąk

- w konkursie na najsympatyczniejszą osobę w klasach 4 - 6 zwyciężył uczeń
kl. V - Maciej Knapczyk

 
 
DZIEŃ PUPILA
 
28. X. 2015 r. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie pod hasłem „Poznaj Mojego Pupila”. Wytypowani uczniowie przynieśli do szkoły swoje domowe pupile i przygotowali na ich temat interesujące ciekawostki. Potrafili nie tylko opowiedzieć o  przyzwyczajeniach swoich zwierząt, ich ulubionych przysmakach i zabawach, ale również odpowiadać na pytania zadawane przez publiczność. Wszystkie informacje na temat zwierząt przygotowane zostały
w sposób bardzo ciekawy i obszerny. Oprócz uczniów i nauczycieli na spotkanie zaproszeni zostali również rodzice a akcja "Poznaj Mojego Pupila" na pewno odbędzie się po raz kolejny. Całość uroczystości umiliła wspólna sesja fotograficzna ze swoimi pupilami.
 
 
 
 
 
 

 
NASZE WSPÓLNE ZABAWY
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 

 
DZIEŃ "PUPILA"
 
05. XI. 2013 r. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie pod hasłem „Poznaj Mojego Pupila”. Wytypowani uczniowie przynieśli do szkoły swoje domowe pupile i przygotowali na ich temat interesujące ciekawostki. Wśród pupili znalazły się rybki, rasowe psy (Pudel oraz York), kotki, chomiki oraz żółw. Właściciele zwierząt potrafili nie tylko opowiedzieć o  przyzwyczajeniach swoich zwierząt, ich ulubionych przysmakach i zabawach, ale również odpowiadać na pytania zadawane przez publiczność. Wszystkie informacje na temat zwierząt przygotowane zostały w sposób bardzo ciekawy i obszerny. Oprócz uczniów i nauczycieli na spotkanie zaproszeni zostali również rodzice
 a akcja "Poznaj Mojego Pupila" na pewno odbędzie się po raz kolejny. Całość uroczystości umiliła wspólna sesja fotograficzna ze swoimi pupilami.
 
 
WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ
 
 

 
 
POZNAJ MOJEGO PUPILA
 
28. V. 2013 r. w świetlicy szkolnej odbyło się kolejne spotkanie pod hasłem „Poznaj Mojego Pupila”.
Wytypowani uczniowie przynieśli do szkoły swoje domowe pupile i przygotowali na ich temat interesujące ciekawostki. Tym razem mieliśmy okazję zobaczyć: psy, w tym Abbi rasy shih - tzu, koty, króliczka, świnkę morską, żółwia oraz różne rodzaje rybek.  Oprócz uczniów i nauczycieli na spotkanie zaproszeni zostali również rodzice a całość uroczystości umiliła wspólna sesja fotograficzna ze swoimi pupilami.
 
  
W GALERII MOŻNA OBEJRZEĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ
 

 
DZIEŃ KOLEKCJONERA

 W dniu 23. XI. 20012 r. w świetlicy szkolnej odbyło się drugie spotkanie z cyklu: „Dzień kolekcjonera”. Uczniowie po raz kolejny zaprezentowali swoje hobby. Były to między innymi: klocki lego, figurki zwierząt, gumki do włosów, pluszaki, modele samochodów, muszle i inne. Uczniowie klas młodszych zaprezentowali kolekcję  małych zwierzątek  o nazwie pet shopy oraz gogosy. Podobnie, jak poprzednio, dzień kolekcjonera był niezwykle udany.