Drodzy Rodzice!

Z ogromną radością witamy Was na naszej stronie www.

Strona ta powstała z myślą o tym, by za jej pośrednictwem dostarczać Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących funkcjonowania naszej szkoły. Cieszy nas jednak też fakt, że dzięki istnieniu strony, którą staramy się na bieżąco aktualizować, możemy promować osiągnięcia i dokonania  Uczniów naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że dzięki częstym odwiedzinom naszej witryny, będziecie Państwo zorientowani, czym żyje "dziewiątka" i  jakie sukcesy odnoszą Państwa dzieci.
Jednocześnie zachęcamy Państwa do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat pracy szkoły, gdyż Państwa uwagi są dla nas niezwykle cenne.

Przypominamy, iż staramy się nasze działania opierać na idei partnerstwa i współpracy uczniów, nauczycieli i rodziców, zgodnie ze sportową zasadą fair play.. Dlatego też stawiamy sobie coraz wyższe cele, daleko mierzymy  i staramy się  szybko reagować  na potrzeby społeczności szkolnej.

Państwa sugestie, pomoc i życzliwa współpraca byłyby ogromnym ułatwieniem w naszej pracy dydaktycznej i wychowawczej.
 Życzymy Państwu, a także sobie, wiele wytrwałości, cierpliwości i sukcesów w pracy z naszymi wychowankami.

Z nadzieją na obustronną współpracę
i Rada Pedagogiczna