Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 a » 5 a » 6 a » 7 a » 8 a

Plany różnych dzienników

» Klasa 1a - edukacja wczesnoszkolna 2020/2021 » Klasa 2 a - edukacja wczesnoszkolna 2020/2021 » Klasa 2 b - edukacja wczesnoszkolna 2020/2021 » Klasa 3 a - edukacja wczesnoszkolna 2020/2021 » Klasa 3 b - edukacja wczesnoszkolna 2020/2021

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:10-07:55
2 08:00-08:45 przyroda
4 a - Gustyńska R. (27)
matematyka
4 a - Zoń B. (27)
przyroda
4 a - Gustyńska R. (27)
matematyka
4 a - Zoń B. (27)
3 08:50-09:35 j. polski
4 a - Kolonko D. (27)
matematyka
4 a - Zoń B. (27)
muzyka
4 a - Karaś B. (27)
matematyka
4 a - Zoń B. (27)
plastyka
4 a - Karaś B. (27)
4 09:45-10:30 wychowanie fizyczne
4 a - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
j. angielski
4 a - Woch A. (27)
j. polski
4 a - Kolonko D. (27)
j. polski
4 a - Kolonko D. (27)
j. polski
4 a - Kolonko D. (27)
5 10:35-11:20 wychowanie fizyczne
4 a - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
technika
4 a - Kwiatkowska E. (27)
wychowanie fizyczne
4 a - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
j. polski
4 a - Kolonko D. (27)
j. angielski
4 a - Woch A. (27)
6 11:35-12:20 zajęcia z wychowawcą
4 a - Zoń B. (27)
informatyka
4 a - Kwiatkowska E. (22)
religia
4 a - Piątek Z. (27)
7 12:35-13:20 j. angielski
4 a - Woch A. (27)
historia
4 a - Romowicz B. (27)
wychowanie fizyczne
4 a - Łatanik L. (27)
8 13:35-14:20 religia
4 a - Piątek Z. (27)
wychowanie do życia w rodzinie
4 WDŻ - Zawada A. (27) Lekcja zapisana dla dni: 2020-09-10, 2020-09-17, 2020-10-01, 2020-10-15, 2020-10-29, 2020-11-12, 2020-11-26, 2020-12-10, 2020-12-24, 2021-01-07, 2021-01-21, 2021-02-04, 2021-02-18, 2021-03-04, 2021-03-18, 2021-04-01, 2021-04-15, 2021-04-29, 2021-05-13, 2021-05-27, 2021-06-10, 2021-06-24,
9 14:25-15:10
10 15:15-16:00

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:10-07:55
2 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
5 a - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
plastyka
5 a - Karaś B. (26)
muzyka
5 a - Karaś B. (26)
3 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
5 a - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 a - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
j. angielski
5 a - Pydych J. (26)
religia
5 a - Piątek Z. (26)
matematyka
5 a - Zoń B. (26)
4 09:45-10:30 j. polski
5 a - Kolonko D. (26)
wychowanie fizyczne
5 a - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
historia
5 a - Romowicz B. (26)
matematyka
5 a - Zoń B. (26)
biologia
5 a - Walaszek K. (26)
5 10:35-11:20 geografia
5 a - Źródłowska B. (26)
j. polski
5 a - Kolonko D. (26)
matematyka
5 a - Zoń B. (26)
j. angielski
5 a - Pydych J. (26)
j. polski
5 a - Kolonko D. (26)
6 11:35-12:20 j. angielski
5 a - Pydych J. (26)
historia
5 a - Romowicz B. (26)
j. polski
5 a - Kolonko D. (26)
j. polski
5 a - Kolonko D. (26)
7 12:35-13:20 religia
5 a - Piątek Z. (26)
matematyka
5 a - Zoń B. (26)
informatyka
5 a - Kwiatkowska E. (22)
8 13:35-14:20 wychowanie do życia w rodzinie
5 a WDŻ - Zawada A. (26) Lekcja zapisana dla dni: 2020-09-07, 2020-09-21, 2020-10-12, 2020-11-02, 2020-11-16, 2020-12-07, 2020-12-21, 2021-01-11, 2021-02-01, 2021-02-15, 2021-03-08, 2021-03-22, 2021-04-19, 2021-05-03, 2021-05-10, 2021-05-24, 2021-06-14,
zajęcia z wychowawcą
5 a - Romowicz B. (26)
technika
5 a - Kwiatkowska E. (26)
9 14:25-15:10
10 15:15-16:00

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:10-07:55
2 08:00-08:45
3 08:50-09:35 muzyka
6 a - Karaś B. (25)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
6 a opieka - Klimek- Gizicka S. (biblioteka)
religia
6 a religia - Piątek Z. (25)
historia
6 a - Romowicz B. (25)
j. angielski
6 a - Pydych J. (25)
4 09:45-10:30 matematyka
6 a - Zoń B. (21)
historia
6 a - Romowicz B. (25)
informatyka
6 a - Kwiatkowska E. (22)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
6 a opieka - Klimek- Gizicka S. (biblioteka)
religia
6 a religia - Piątek Z. (25)
matematyka
6 a - Zoń B. (21)
5 10:35-11:20 j. angielski
6 a - Pydych J. (25)
matematyka
6 a - Zoń B. (21)
j. angielski
6 a - Pydych J. (25)
matematyka
6 a - Zoń B. (21)
plastyka
6 a - Karaś B. (25)
6 11:35-12:20 geografia
6 a - Źródłowska B. (25)
technika
6 a - Kwiatkowska E. (25)
biologia
6 a - Walaszek K. (25)
j. polski
6 a - Pryszcz-Działek B. (25)
j. polski
6 a - Pryszcz-Działek B. (25)
7 12:35-13:20 zajęcia z wychowawcą
6 a - Pydych J. (25)
j. polski
6 a - Pryszcz-Działek B. (25)
j. polski
6 a - Pryszcz-Działek B. (25)
wychowanie fizyczne
6 a - Szopa A. (sala gimnastyczna)
j. polski
6 a - Pryszcz-Działek B. (25)
8 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
6 a - Szopa A. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 a - Szopa A. (sala gimnastyczna)
9 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
6 a - Szopa A. (sala gimnastyczna)
wychowanie do życia w rodzinie
6 WDŻ - Zawada A. (25) Lekcja zapisana dla dni: 2020-09-03, 2020-09-17, 2020-10-01, 2020-10-15, 2020-10-29, 2020-11-12, 2020-11-26, 2020-12-10, 2020-12-24, 2021-01-07, 2021-01-21, 2021-02-04, 2021-02-18, 2021-03-04, 2021-03-18, 2021-04-01, 2021-04-15, 2021-04-29, 2021-05-13, 2021-05-27, 2021-06-10, 2021-06-24,
10 15:15-16:00

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:10-07:55
2 08:00-08:45 plastyka
7 a - Karaś B. (23)
matematyka
7 a - Zoń B. (23)
muzyka
7 a - Karaś B. (23)
3 08:50-09:35 biologia
7 a - Walaszek K. (23)
j. polski
7 a - Kolonko D. (23)
j. angielski
7 a - Woch A. (23)
doradztwo zawodowe
7 Doradztwo zawodowe - Juraszek-Jurasz A. (23) Lekcja zapisana dla dni: 2020-09-10, 2020-09-24, 2020-10-08, 2020-10-29, 2020-11-12, 2020-11-26, 2020-12-03, 2020-12-17, 2021-01-07, 2021-01-28, 2021-02-18, 2021-02-25, 2021-03-11, 2021-03-25, 2021-04-08, 2021-04-29, 2021-05-06, 2021-05-20, 2021-06-10, 2021-06-24,
biologia
7 a - Walaszek K. (23)
4 09:45-10:30 chemia
7 a - Walaszek K. (23)
fizyka
7 a - Bąk T. (23)
matematyka
7 a - Zoń B. (23)
fizyka
7 a - Bąk T. (23)
geografia
7 a - Źródłowska B. (23)
5 10:35-11:20 matematyka
7 a - Zoń B. (23)
historia
7 a - Romowicz B. (23)
chemia
7 a - Walaszek K. (23)
wychowanie fizyczne
7 a - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
matematyka
7 a - Zoń B. (23)
6 11:35-12:20 j. polski
7 a - Kolonko D. (23)
zajęcia z wychowawcą
7 a - Kolonko D. (23)
wychowanie fizyczne
7 a - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
j. polski
7 a - Kolonko D. (23)
7 12:35-13:20 geografia
7 a - Źródłowska B. (23)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
7 a opieka - Klimek- Gizicka S. (biblioteka)
religia
7 a religia - Magiera F. (23)
wychowanie fizyczne
7 a - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
j. polski
7 a - Kolonko D. (23)
j. angielski
7 a - Woch A. (23)
8 13:35-14:20 historia
7 a - Romowicz B. (23)
informatyka
7 a - Kwiatkowska E. (22)
j. polski
7 a - Kolonko D. (23)
religia
7 a religia - Magiera F. (23)
j. angielski
7 a - Woch A. (23)
9 14:25-15:10 j. niemiecki
7 a - Pająk A. (23)
wychowanie do życia w rodzinie
7 WDŻ - Zawada A. (23) Lekcja zapisana dla dni: 2020-09-10, 2020-09-24, 2020-10-08, 2020-10-22, 2020-11-05, 2020-11-19, 2020-12-03, 2020-12-17, 2020-12-31, 2021-01-14, 2021-01-28, 2021-02-11, 2021-02-25, 2021-03-11, 2021-03-25, 2021-04-08, 2021-04-22, 2021-05-06, 2021-05-20, 2021-06-03, 2021-06-17,
j. niemiecki
7 a - Pająk A. (23)
10 15:15-16:00

Klasa 8 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:10-07:55 j. niemiecki
8 a1 niemiecki - Pająk A. (36)
2 08:00-08:45 j. niemiecki
8 a1 niemiecki - Pająk A. (36)
fizyka
8 a - Bąk T. (36)
chemia
8 a - Walaszek K. (36)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 a - Jakubiec K. (36)
j. niemiecki
8 a2 niemiecki - Pająk A. (36)
3 08:50-09:35 matematyka
8 a - Zoń B. (36)
j. angielski
8 a1 angielski - Woch A. (36)
informatyka
8 a2 informatyka - Bąk T. (22)
matematyka
8 a - Zoń B. (36)
j. polski
8 a - Kolonko D. (36)
geografia
8 a - Źródłowska B. (36)
4 09:45-10:30 j. angielski
8 a1 angielski - Woch A. (36)
j. angielski
8 a2 angielski - Pydych J. (37)
matematyka
8 a - Zoń B. (36)
biologia
8 a - Walaszek K. (36)
j. angielski
8 a1 angielski - Woch A. (36)
j. angielski
8 a2 angielski - Pydych J. (37)
wychowanie fizyczne
8 a1 wf - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 a2 wf - Szopa A. (sala gimnastyczna)
5 10:35-11:20 j. polski
8 a - Kolonko D. (36)
informatyka
8 a1 informatyka - Bąk T. (22)
j. angielski
8 a2 angielski - Pydych J. (36)
j. polski
8 a - Kolonko D. (36)
fizyka
8 a - Bąk T. (36)
wychowanie fizyczne
8 a1 wf - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 a2 wf - Szopa A. (sala gimnastyczna)
6 11:35-12:20 chemia
8 a - Walaszek K. (36)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
8 a op. - Klimek- Gizicka S. (biblioteka)
religia
8 a rel. - Magiera F. (36)
historia
8 a - Romowicz B. (36)
matematyka
8 a - Zoń B. (36)
zajęcia z wychowawcą
8 a - Woch A. (36)
7 12:35-13:20 wiedza o społeczeństwie
8 a - Romowicz B. (36)
historia
8 a - Romowicz B. (36)
j. polski
8 a - Kolonko D. (36)
religia
8 a rel. - Magiera F. (36)
j. polski
8 a - Kolonko D. (36)
8 13:35-14:20 doradztwo zawodowe
8 Doradztwo zawodowe - Juraszek-Jurasz A. (36) Lekcja zapisana dla dni: 2020-09-28, 2020-10-26, 2020-11-30, 2020-12-21, 2021-01-25, 2021-02-22, 2021-03-29, 2021-04-26, 2021-05-31, 2021-06-21,
wychowanie do życia w rodzinie
8 WDŻ - Zawada A. (36) Lekcja zapisana dla dni: 2020-09-14, 2020-10-05, 2020-10-19, 2020-11-09, 2020-11-23, 2020-12-14, 2021-01-04, 2021-01-18, 2021-02-08, 2021-03-01, 2021-03-15, 2021-03-29, 2021-04-12, 2021-04-26, 2021-05-17, 2021-06-07,
wychowanie fizyczne
8 a1 wf - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 a2 wf - Szopa A. (sala gimnastyczna)
wiedza o społeczeństwie
8 a - Romowicz B. (36)
j. niemiecki
8 a2 niemiecki - Pająk A. (36)
9 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
8 a1 wf - Łatanik L. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 a2 wf - Szopa A. (sala gimnastyczna)
10 15:15-16:00

Dziennik Klasa 1a - edukacja wczesnoszkolna 2020/2021 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Krzak M. (11)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Krzak M. (11)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Krzak M. (11)
10:35-11:20
religia
Piątek Z. (11)
10:35-11:20
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Klimek- Gizicka S. (biblioteka)
1a opieka
08:00-08:45
religia
Piątek Z. (11)
1a religia
08:00-08:45
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Klimek- Gizicka S. (biblioteka)
1a opieka
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Krzak M. (11)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Krzak M. (11)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Krzak M. (11)
08:00-08:45
j. angielski
Woch A. (11)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Krzak M. (11)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Krzak M. (sala gimnastyczna)
10:35-11:20
wychowanie fizyczne
Krzak M. (sala gimnastyczna)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Krzak M. (11)
08:00-08:45
j. angielski
Woch A. (11)
08:50-09:35
muzyka
Karaś B. (11)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Krzak M. (sala gimnastyczna)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Krzak M. (11)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Krzak M. (11)
08:00-08:45
informatyka
Krzak M. (22)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Krzak M. (11)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Krzak M. (11)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Krzak M. (11)

Dziennik Klasa 2 a - edukacja wczesnoszkolna 2020/2021 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)
10:35-11:20
informatyka
Galica E. (22)
11:35-12:20
religia
Piątek Z. (16)
2a Religia
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Galica E. (sala gimnastyczna)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Galica E. (sala gimnastyczna)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Galica E. (sala gimnastyczna)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)
11:35-12:20
j. angielski
Woch A. (16)
08:00-08:45
religia
Piątek Z. (16)
2a Religia
08:50-09:35
j. angielski
Woch A. (16)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Galica E. (16)

Dziennik Klasa 2 b - edukacja wczesnoszkolna 2020/2021 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
10:35-11:20
j. angielski
Woch A. (13)
08:00-08:45
edukacja wych. fizyczne
Okrzesik A. (sala gimnastyczna)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
10:35-11:20
religia
Piątek Z. (13)
2 b religia
10:35-11:20
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Klimek- Gizicka S. (biblioteka)
2 b opieka
08:00-08:45
edukacja wych. fizyczne
Okrzesik A. (sala gimnastyczna)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
10:35-11:20
j. angielski
Woch A. (13)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
10:35-11:20
religia
Piątek Z. (13)
2 b religia
10:35-11:20
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Klimek- Gizicka S. (biblioteka)
2 b opieka
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
08:50-09:35
informatyka
Okrzesik A. (22)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Okrzesik A. (13)
11:35-12:20
edukacja wych. fizyczne
Okrzesik A. (sala gimnastyczna)

Dziennik Klasa 3 a - edukacja wczesnoszkolna 2020/2021 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)
11:35-12:20
wychowanie fizyczne
Szopa A. (sala gimnastyczna)
12:35-13:20
wychowanie fizyczne
Szopa A. (sala gimnastyczna)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Szopa A. (sala gimnastyczna)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)
10:35-11:20
j. angielski
Woch A. (12)
11:35-12:20
informatyka
Rypień M. (22)
09:45-10:30
j. angielski
Woch A. (12)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)
12:35-13:20
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)
13:35-14:20
religia
Gorzołka P. (12)
13:35-14:20
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Zawada A. (świetlica)
3a opieka
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)
12:35-13:20
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)
13:35-14:20
religia
Gorzołka P. (12)
13:35-14:20
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Zawada A. (świetlica)
3a opieka
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Rypień M. (12)

Dziennik Klasa 3 b - edukacja wczesnoszkolna 2020/2021 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:45-10:30
muzyka
Karaś B. (14)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Pryszcz-Działek B. (14)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Pryszcz-Działek B. (14)
12:35-13:20
edukacja wczesnoszkolna
Pryszcz-Działek B. (14)
13:35-14:20
wychowanie fizyczne
Szopa A. (sala gimnastyczna)
08:50-09:35
j. angielski
Pydych J. (14)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Szopa A. (sala gimnastyczna)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Pryszcz-Działek B. (14)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Pryszcz-Działek B. (14)
12:35-13:20
informatyka
Rypień M. (22)
09:45-10:30
j. angielski
Pydych J. (14)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Pryszcz-Działek B. (14)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Pryszcz-Działek B. (14)
12:35-13:20
religia
Gorzołka P. (14)
3b Religia
12:35-13:20
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Zawada A. (świetlica)
3b Opieka
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Pryszcz-Działek B. (14)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Pryszcz-Działek B. (14)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Pryszcz-Działek B. (14)
11:35-12:20
wychowanie fizyczne
Szopa A. (sala gimnastyczna)
12:35-13:20
religia
Gorzołka P. (14)
3b Religia
12:35-13:20
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Zawada A. (świetlica)
3b Opieka
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Pryszcz-Działek B. (14)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Pryszcz-Działek B. (14)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Pryszcz-Działek B. (14)